پیکر شهید نسیم افغانی در حرم منور رضوی آرام گرفت

به گزارش وبلاگ ورزش و سلامتی، مراسم خاکسپاری پیکر مطهر شهید نسیم افغانی در حرم منور رضوی صورت گرفت.

پیکر شهید نسیم افغانی در حرم منور رضوی آرام گرفت

به گزارش وبلاگ ورزش و سلامتی به نقل از خبرگزاری تسنیم، مراسم خاکسپاری شهید نسیم افغانی در صحن آزادی حرم مطهر رضوی انجام شد.

با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم خاکسپاری این شهید افغانستانی دفاع مقدس جمعیت حضور ندارند و صرفا تعدادی از خدام آستان قدس رضوی حاضر هستند.

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید نسیم افغانی نیز شب گذشته با حضور مسئولان، خادمین بارگاه منور رضوی(ع) و خانواده شهدای مدافع حرم در رواق امام خمینی(ره) حرم حضرت رضا(ع) برگزار گردید.

با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی این برنامه نیز فقط با حضور محدود خادمان بارگاه منور رضوی و خانواده شهدای مدافع حرم افغانستانی برگزار و به صورت تصویری از تلویزیون های پهن پیکر حرم مطهر برای زائران این بارگاه منور پخش شد.

با توجه به این که خانواده این شهید توسط ارتش شوروی در بمباران هزاره افغانستان به شهادت رسیده اند، با امر رهبر معظم انقلاب پیکر مطهر شهید نسیم افغانی در حرم مطهر رضوی خاک سپاری می گردد.

شهید نسیم افغانی از شهدای معزز تابعه کشور افغانستان و فرزند میرزا محمد از لشکر 5 نصر خراسان در سن 31سالگی راهی جبهه های نبرد علیه رژیم بعث عراق شده و برای دفاع از انقلاب اسلامی به شهادت رسیده بود که چندی پیش پیکر مطهرش در منطقه عملیاتی والفجر یک (فکه) تفحص و شناسایی شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "پیکر شهید نسیم افغانی در حرم منور رضوی آرام گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکر شهید نسیم افغانی در حرم منور رضوی آرام گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید