کارگاه های صنایع دستی فارس گواهی کیفیت دریافت می نمایند

به گزارش وبلاگ ورزش و سلامتی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، کوشش برای صدور کیفیت کارگاهی برای کارگاه های صنایع دستی فارس با هدف ارتقا کمی و کیفی محصولات صنایع دستی استان شروع گردیده است.

کارگاه های صنایع دستی فارس گواهی کیفیت دریافت می نمایند

حیدر علی زاهدیان نژاد با اشاره به روندی که برای افزایش این سطح در پیش گرفته گردیده است، گفت: در راستای ارتقا کمی و کیفی محصولات صنایع دستی استان، این معاونت طرح درجه بندی کارگاه های صنایع دستی را در استان آغاز نموده است.

این مسئول اضافه نمود: به این ترتیب بازدید از 60 کارگاه در سطح استان، طبق برنامه زمان بندی توسط کارشناسان صنایع دستی آغاز شد.

وی اضافه نمود: در پی این بازدید های میدانی تعداد 30 کارگاه پس از تکمیل فرم هایی با شاخصه های حجم فراوری، تعداد نیروهای فراوریکننده، شرایط بهداشتی و سلامت کارگاه ها انتخاب می شوند.

زاهدیان نژاد با تاکید بر هدف این روند گفت: کارگاه های انتخاب گردیده برای تایید نهایی به واحد حمایت از فراوری معاونت صنایع دستی کشور معرفی خواهند شد.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس توضیح داد: پیش بینی می گردد از این 30 کارگاه در مرحله اول حدود 20 کارگاه موفق به اخذ گواهی کیفیت کارگاهی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارگاه های صنایع دستی فارس گواهی کیفیت دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه های صنایع دستی فارس گواهی کیفیت دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید