از اندونزی، عسکری: حق بخشی را خوردند، استفاده ام از کارت اشتباه بود

به گزارش وبلاگ ورزش و سلامتی، سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: نتیجه دیدار فینال امیرمحمد بخشی عادلانه نبود و حق او را خوردند.

از اندونزی، عسکری: حق بخشی را خوردند، استفاده ام از کارت اشتباه بود

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ ورزش و سلامتی از اندونزی، فریبرز عسکری پس از نایب قهرمانی امیرمحمد بخشی گفت: انصافا نتیجه دیدار فینال بخشی عادلانه نبود، هر چند که او خوب کار کرد. اول مبارزه اشتباه کردم که کارت کشیدم. یک لحظه پای حریف از زمین خارج شد و من کارت کشیدم که ای کاش این کار را ننموده بودم. روند بازی طوری نبود که بخواهم کارت بکشم. سه مشتی که به بخشی خورد اصلا امتیاز نداشت و به حریف امتیاز دادند و داوران از ضربه های سری که بخشی زد، چشم پوشی کردند.

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: من از بخشی راضی هستم. او تنها 18 سال دارد و این دومین تورنمنتی است که در رده بزرگسالان شرکت نموده که اولی را با طلا و دومی را با نقره به سرانجام رسانده، این درحالی است که در مقابل بهترین تکواندوکاران این وزن در سطح دنیا بازی داشته است.

عسکری بیان کرد: از نظر من مدال او طلا است و نمی دانم کره ای ها از این مدال خوشحال هستند یا خیر. آنها میخواستند طلا نگرفتن خود را جبران نمایند که این کار را با کمک داوران انجام دادند.

وی گفت: شاگردانم مردانه مبارزه کردند و به اهداف خود رسیدیم. خدابخشی اگر کمی خوش شانس بود به مدال می رسید. پنج شرکت نماینده و 4 مدال نتیجه خوبی است و نشان داد تکواندو مثل همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، عسکری: حق بخشی را خوردند، استفاده ام از کارت اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، عسکری: حق بخشی را خوردند، استفاده ام از کارت اشتباه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید