EMUI 11 سه ماهه سوم 2020 میلادی عرضه می گردد؛ قابلیت های تازه در راهند

به گزارش وبلاگ ورزش و سلامتی، مسئولان هوآوی به طور رسمی از آماده سازی EMUI 11 با مجموعه ای از قابلیت های تازه و کارآمد خبر داده اند.

EMUI 11 سه ماهه سوم 2020 میلادی عرضه می گردد؛ قابلیت های تازه در راهند

در طول هشت سال گذشته، متخصصان هوآوی تمرکز خود را روی توسعه اکوسیستم نرم افزاری EMUI این شرکت گذاشته اند. در حال حاضر نسخه EMUI 10.1 در اختیار کاربران قرار گرفته اما انتظار می رود با انتشار اندروید 11، با همان روندی که تا به امروز دیده ایم EMUI 11 نیز از راه برسد.

اطلاعات رسمی هم در مورد توسعه EMUI 11 هوآوی منتشر شده است و بر اساس اعلام ریاست بخش نرم افزارهای هوآوی، EMUI 11 در سه ماهه سوم سال 2020 میلادی عرضه خواهد شد. با این توضیحات، به نظر می رسد باید در بازه زمانی بین جولای تا سپتامبر سال جاری، منتظر دریافت این به روزرسانی نرم افزاری باشیم. به گفته Wang Chenglu، به روزرسانی EMUI 11 در مقایسه با EMUI 10 پیشرفتی قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

البته این مقام مسئول به ارائه توضیحات تا همین حد کفایت نموده و ارائه جزئیات بیشتر در مورد قابلیت های EMUI 11 و دستگاه های سازگار برای دریافت این به روزرسانی را به زمانی دیگر موکول نموده است.

نکته جالب توجه اینکه براساس گزارش هایی که درباره انتشار اکوسیستم نرم افزاری Hongmeng OS 2.0 هوآوی به گوش می رسد، Hongmeng OS 2.0 نیز در بازه نزدیک به زمان انتشار EMUI 11 از راه خواهد رسید.

هوآوی توسعه هرچه بیشتر قابلیت Distributed Technology را در EMUI در دستورکار قرار خواهد داد. در EMUI 10، تکنولوژی یادشده امکان پشتیبانی از برقراری تماس های ویدئویی را بین چند دستگاه فراهم نموده است. گزارش های اخیر حکایت از آن دارند که در به روزرسانی EMUI 11 احتمالاً امکان برقراری ارتباط با دیگر دستگاه های الکترونیکی همراه هوآوی نظیر ساعت های هوشمند، تبلت ها، نوت بوک ها یا حتی تلویزیون ها و دیگر دستگاه های الکترونیکی با صفحه نمایش متفاوت هم وجود خواهد داشت. قابلیت Distributed Technology با هدف ایجاد تعامل یکپارچه میان چندین دستگاه الکترونیکی، توسعه یافته است.

EMUI امکان استفاده بین دستگاهی را برای کاربران فراهم نموده و مانع های موجود میان سیستم های مختلف را از میان برداشته تا کاربران دستگاه های الکترونیکی همراه بتوانند از اکوسیستمی یکپارچه استفاده نمایند.

علاوه بر این موارد، گفته می گردد EMUI 11 بر پایه اندروید 11 قرار است قابلیت های تازه ای در حوزه های اکوسیستم خانه های هوشمند، حریم خصوصی بهبودیافته و امنیت اطلاعات را به همراه داشته باشد.

همان طور که گفته شد تاریخ دقیقی برای انتشار به روزرسانی جدید EMUI منتشر نشده است. با این وجود انتظار می رود مشابه با سال گذشته میلادی EMUI 11 در کنفرانس توسعه دهندگان هوآوی 2020 (HDC 20) معرفی گردد.

با رونمایی از این آپدیت، امکان آزمایش نسخه اولیه EMUI 11 برای کاربران فراهم می گردد. گوشی های سری Huawei P40 و Huawei Mate 40 اولین دستگاه های هوآوی خواهند بود که به این سیستم عامل مجهز خواهند شد.

منبع: همگردی

به "EMUI 11 سه ماهه سوم 2020 میلادی عرضه می گردد؛ قابلیت های تازه در راهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "EMUI 11 سه ماهه سوم 2020 میلادی عرضه می گردد؛ قابلیت های تازه در راهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید