اخبار اقتصادی

برخورد با خرده فروشان مواد مخدر ضعف قانونی دارد

خبرنگاران/خراسان رضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: متاسفانه در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر ضعف قانون مشهود است.

8 آبان 1399

وعده تازه ترامپ برای جلب نظر رأی دهندگان

رئیس جمهور آمریکا در توئیتی برای جلب نظر رأی دهندگان آمریکایی وعده بخشودگی مالیات های معوقه را داده است.

6 آبان 1399

درودگر: برنامه باشگاه استقلال این بوده که مجیدی پیروز نباشد، مدیران باشگاه ایمیل استراماچونی را منتشر کنند

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال معتقد است که مدیران باشگاه استقلال برنامه داشتند که فرهاد مجیدی در تیم فوتبال این باشگاه پیروز نباشد.

5 آبان 1399

خروج پول از بورس به 20 هزار میلیارد تومان رسید

خبرنگاران : صعود موقت صبح امروز شاخص بورس نتیجه استقبال خریداران حقیقی از نمادهای شاخص ساز بود اما کاهش ساعات پایانی امروز نشان از عدم همراهی حقوقی ها دارد.

4 آبان 1399

خون بهای انحصار خودرو در تلویزیون!

اهمیت نمایش این مستند در شرایط فعلی آشفته بازار خودرو آن هم در تلویزیون ملی را هم نباید نادیده گرفت. مردمی که انتظار دارند تا تلویزیون تریبونی برای بیان مسائل آن ها باشد و حالا از هر فرصتی برای نقد این شرایط آشفته و کوشش برای تغییر حداقلی آن هم استقبال...

3 آبان 1399

لیر ترکیه در قعر تاریخی

ارزش لیر ترکیه بار دیگر به کمترین سطح تاریخی خود رسید.

2 آبان 1399

رویداد مجازی اپل برای رونمایی ساعت جدید

شرکت اپل 15 سپتامبر -25 شهریور- مراسم آنلاینی را برگزاری خواهد کرد که انتظار می رود طی آن جدیدترین محصول اپل واچ این شرکت رونمایی شود.

1 آبان 1399

چین چگونه به احیای اقتصاد جهان کمک می کند؟

به عنوان اولین رویداد مهم اقتصادی و تجاری بین المللی آنلاین و آفلاین از زمان شیوع کرونا در چین، نمایشگاه تجارت خدمات میزبان 18000 شرکت و موسسه از 148 کشور و منطقه و 100 هزار شرکت کننده است.

30 مهر 1399

یک ابررایانه فرضیه جدیدی درباره علائم کرونا ارائه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ابررایانه سامیت، یکی از قدرتمندترین رایانه های دنیا به محققان یاری نموده تا بیش از 40 هزار ژن مربوط به 17 هزار نمونه آزمایشگاهی کووید 19 را آنالیز و فرضیه ای جدید درباره شیوه ایجاد علائم مختلف در بدن انسان در نتیجه...

28 مهر 1399

جبران عقب ماندگی های استانی با تدوین سند توسعه پیشران و محرومیت زدایی

نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزیر کشور برگزار گردید.

28 مهر 1399

ترسیم سیمای بصری، گامی اثر گذار در ایجاد شور و نشاط شهروندان

خبرنگاران/مازندران شهردار ساری گفت: کار کردن در شرایط اقتصادی و بحران کرونا سخت است اما کسب رضایتمندی شهروندان بزرگترین هدف شهرداری محسوب می شود؛ بنابراین با ترسیم سیمای بصری گامی اثر گذار برای شهری با نشاط و سرزنده بر می داریم.

27 مهر 1399

خبرنگاران شبکه شاد در شروع سال تحصیلی به روزرسانی می گردد

تهران- خبرنگاران- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: در شروع سال تحصیلی شبکه شاد به روزرسانی و زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری آن تقویت خواهد شد.

25 مهر 1399

نشست با رییس جمهور نقدهای رسانه ها را دقیق تر می کند

مدیرمسوول روزنامه دنیای اقتصاد نشست رییس جمهور با مدیران ارشد رسانه ها را در مجموع مثبت ارزیابی و تاکید کرد: برپایی و استمرار چنین نشست هایی به نزدیکی دیدگاه ها و نقدهای کارشناسی تر و دقیق تر از دولت می انجامد.

23 مهر 1399

پول پاشی؛ بورس را نجات می دهد؟

خبرنگاران : به رغم جو هراسان بازار سهام، به نظر می رسد معاملات روز سه شنبه بورس در شرایط امیدوارکننده تری انجام گردد.

20 مهر 1399

خبرنگاران روسیه درخواست آمریکا برای استفاده از مکانیسم ماشه را محکوم کرد

نیویورک- خبرنگاران- نماینده دائم روسیه درسازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به رئیس شورای امنیت، درخواست آمریکا برای استفاده از مکانیسم ماشه و بازگرداندن تحریم ها علیه ایران را نامشروع دانست و به شدت محکوم کرد.

19 مهر 1399

فردای فعال شدن مکانیزم ماشه چه اتفاقی روی خواهد داد؟

بعد از اینکه آمریکا تلاش کرد مکانیزم ماشه را فعال کند، این مسئله با مخالفت 13 عضو شورای امنیت روبرو شد، حال در این باره یک مدت 30 روزه وجود دارد که اعضای شورای امنیت باید درباره بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران تصمیم بگیرند، هر چند که به نظر می رسد،...

19 مهر 1399

خبرنگاران دستگاه های اجرایی استان قزوین در جذب تسهیلات کرونا تلاش کنند

قزوین - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین از دستگاه های اجرایی استان خواست تا در خصوص جذب و ارایه تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا تلاش کنند.

17 مهر 1399

دلار بمبی است که هر لحظه ممکن است منفجر گردد

پیتر شف، حرفه ای وال استریت و مدیرعامل یوروپاسیفیک، می گوید: مقیاس چاپ پول در فدرال رزرو بی سابقه است، سطح بدهی به سقف رسیده و دولت از هر زمان دیگری بیشتر پول خرج می نماید.

17 مهر 1399

افزایش 3 تا 9 برابری سطح واگیری ویروس کرونا

رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی انستیتو پاستور ایران با اشاره به ابهامات واکسن کرونا در دنیا، تاکید کرد که همچنان باید به زندگی با کرونا عادت کنیم.

14 مهر 1399

دستگاه از بین برنده ویروس و باکتری برای اماکن عمومی تولید شد

دکتر امیر حسام آقایی مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در گفتگو با خبرنگاران گفت: ما در این شرکت توانسته ایم دستگاه ازن ژنراتور را تولید کنیم که طی شیوع اپیدمی کرونا برای ضد عفونی کردن هوا و سطوح مورد استفاده قرار می گیرد.

10 مهر 1399
تعداد: (191)