مقالات گردشگری

چین بازداشت رئیس اینترپل را تأیید کرد

آژانس ضد فساد مالی چین امروز (یک شنبه) اعلام نمود که رئیس پلیس بین الملل (اینترپل) در این کشور بازداشت گردیده و تحقیقات از او به اتهام قانون شکنی به جریان افتاده است.

21 بهمن 1397

گردشگری سلامت را نباید منوط به بازارهای منطقه کرد

به گزارش خبرنگاران، طاهره چنگیز ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت اصفهان گفت: امروز گردشگری سلامت تنها به کشورهای همسایه و منطقه ای ختم گردیده و این یک آفت است.

15 بهمن 1397

کارگاه های صنایع دستی فارس گواهی کیفیت دریافت می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، کوشش برای صدور کیفیت کارگاهی برای کارگاه های صنایع دستی فارس با هدف ارتقا کمی و کیفی محصولات صنایع دستی استان شروع گردیده است.

14 بهمن 1397

ده کار که اجازه می دهد شما به سفر بروید

آیا شما از آن افرادی هستید که با بی‌قراری برای تعطیلات و تعطیلات طولانی صبر می‌کنند تا سفر کنند ? این می‌تواند خسته‌کننده شود , به خصوص اگر شما یک مورد بد برای سفر به سفر داشته باشید . امیدت را از دست نده به دنبال تغییر شغل , موقتا ً یا نه , دیدن بیشتر دنیا...

15 شهریور 1397

10 مکان برای دیدار در تایلند

تایلند به میزان بسیار زیادی از نشانه‌های تاریخی ، طبیعت شگفت‌انگیز و تفرجگاه ‌ها می‌بالد و آن را به مقصد سفر برتر تبدیل کرده‌است . این ده محل که برای شما انتخاب کردیم را بررسی کنید تا به سفر خود به تایلند توجه کنید . کدام مورد مورد علاقه شماست ؟

14 شهریور 1397

10 مکان برای دیدن یک غروب آفتاب عاشقانه

مشاهده غروب می‌تواند و rewarding تجربه باشد . نمایش مهیج ایجاد شده توسط طبیعت را می‌توان در هر جایی مشاهده کرد . اما بعضی جاها بهتر از بقیه هستند . این ده گوشه بزرگ را بررسی کنید که به غروب آفتاب افتخار می‌کند !

12 شهریور 1397

ویژگی سفر در تمجید از کره شمالی بدون خجالت

مولف یک قطعه سفر جنجالی که کره‌شمالی را به عنوان یک جامعه بسیار سازمان‌یافته ، egalitarian و energised تعریف می‌کند ، به خاطر glamorising یکی از رژیم‌های مستبد جهان ، تحت انتقاد شدید قرار گرفته‌است .

11 شهریور 1397