والیبال

چگونه شکست پروجا به سود تیم ملی ایران است؟

خبرنگاران: تیم والیبال پروجا امشب در پنجمین دیدار پلی آف سری A1 والیبال ایتالیا به مصاف پیاچنزا می رود.

29 آبان 1398

داورزنی: در مورد رای کمیته اخلاق قضاوتی ندارم، تغییراتی که در کشتی رخ داده جای نگرانی ندارد، نگران والیبال نباشید

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تغییراتی که در کشتی رخ داده جای نگرانی ندارد، زمانی تغییرات نگران کننده است که در مورد اعضای رای دهنده مجمع باشد.

24 مرداد 1398

روند صدرنشینی تیم ملی والیبال در اردبیل تداوم خواهد یافت

به گزارش خبرنگاران، افشین داوری عصر پنجشنبه در حاشیه تمرینات ملی پوشان والیبال در سالن رضازاده اردبیل در جمع خبرنگاران اضافه کرد: تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون در شرایط آرمانی قرار داشته و همین امر تداوم پیروزی ها را نوید می دهد.

15 مرداد 1398

شکست دادن کره جنوبی دور از دسترس نیست

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان مرداد ماه سال جاری باید در رقابت های جام ملت های آسیا شرکت کند. ملی پوشان در گروه یک با تیم های کره جنوبی (میزبان) و سنگاپور همگروه هستند. تیم ملی با هدایت جواد مهرگان نخستین مرحله از اردوهای خود را از اواخر سال...

19 تیر 1398

داوری، سرپرستی که سودای ریاست والیبال را دارد

او حالا دارد رویای ریاست بر والیبالی را در سر می پروراند که هیچ شناختی نه از رشته اش دارد و نه مقتضیات اداره اش.

1 تیر 1398

صالحی امیری: ادبیات کی روش نوعی باج خواهی است

رییس کمیته ملی المپیک کش در واکنش به اظهار نظر اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال موظف است در چارچوب قرارداد خود به راهنمایی فنی تیم ملی پرداخته و حقی برای دخالت در امور داخلی کشور را ندارد.

8 خرداد 1398

وداع تلخ خاتم اردکان از جام باشگاه های دنیا، برنامه نیمه نهایی تعیین شد

در روز پایانی از دور گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های دنیا تیم خاتم اردکان با شکست برابر نمایتده لهستان از گردونه رقابت ها حذف شد و اسکرا بلهاتوف نیز مغلوب زنیت کازان شد.

3 اردیبهشت 1398

تقویم ورزشی والیبال یزد تدوین می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا جواهری صبح امروز در جلسه مسئولان کمیته های هیئت والیبال استان یزد که با معرفی دبیر جدید هیئت نیز همراه بود، گفت: موفقیت های به دست آمده در ورزش والیبال استان، از جمله قهرمانی تیم والیبال خاتم در عرصه های ملی و بین المللی،...

1 دی 1397